7/24 Elektrik Teknik Servisi

Takip Edin:

İnternet Kablo Çekimi

İnternet Hattı Bağlantısı ve Kablo Çekimi


internet kablo çekimi

İnternet Hattınızın Bağlantı Sorunu mu Var ?

İnternet bağlantınızın yavaş çalışması veya belli aralıklarla kopması yada bağlantının tamamen olmaması gibi can sıkıcı bir durumla karşılaşabilirsiniz. Sorunun nereden kaynaklı olduğunu bulamayabilirsiniz. 7/24 elektrikçi firması olarak bu gibi durumlarda öncelikle internet hattınızın sorununu test ediyoruz. Sonra hata veya arızanın kablolama arızasından kaynaklanmış olup olmadığına karar veriyoruz ve onarımını gerçekleştiriyoruz. Firmamız yalnızca tesisat ve kablo bağlantısı sorunlarını gidermekle amacıyla servis hizmeti vermektedir. Modeminizin yazılımsal sorunlarını ve internet aboneliği aldığınız altyapı sorunları gibi sorunları çözememektedir.

Kablo Arızasını Kendim Çözebilir miyim ?

İnternet kablo arızalarını mutlaka uzman ve yetkili kişiler tarafından giderilmesini öneririz. Aksi durumlarda müdahale edilen hatta tamamen internetin kopması, diğer komşularınızın internet hattının kesilmesiyle sonuçlanabilir. Binadaki tüm internetini tamamen kopması veya elektrik çarpması gibi sorunlarla da karşı karşıya kalabilirsiniz.

İnternet Kablosu Çekimi

7/24 Elektrikçi konusunda uzman ve deneyimli kadrosu ile internet kablo çekimi ihtiyacınızı kısa sürede ve sorunsuz bir şekilde yerine getirmektedir. Uzman kadro elemanımız bina internet kutusundan dairenize veya iş yerinize, ihtiyacınıza ve isteğinize göre herhangi bir alana kablo çekimi işini titiz bir şekilde yerine getirerek kaliteli stabil ve hızlı bir internet bağlantısı almanızı sağlamaktadır.

İnternet arızası veya kablo çekimi konularında hizmet almak istiyorsanız iletişim sayfamızdaki bilgilerden bize ulaşarak veya sayfamızdaki telefon butonlarını kullanarak yetkili elektrikçi çağırabilirsiniz.

7/24 Elektrikçi
Yazar Biografi
Firmamız Hakkında

Tecrübeli ve konusunda uzman teknik servis kadromuz ile karşılaştığınız elektrik sorunlarınızı hızlı bir şekilde gideriyoruz. Evinizin, İşyerinizin, Ofisinizin veya Şantiye ve İnşaat alanınızın bütün elektrik problemi ve elektrik tesisat işlerinde firmamızı dilediğiniz an arayarak elektrik ustası talebinde bulunabilirsiniz.

7-24 Elektrikçi Logo

7 Gün 24 Saat kesintisiz, profesyonel ve hesaplı hizmet sunuyoruz. Her türlü elektrik arıza ve diğer problemleriniz için bir telefon kadar yakınınızdayız.

İletişim Bilgileri

Altınşehir Mah. Şenel Cad. No: 59/A Ümraniye/İST.

(0 535) 688 75 17

info@7-24elektrikci.net

Ara
0535 688 75 17