7/24 Elektrik Teknik Servisi

Takip Edin:

Bina Elektrik Tesisatı

Bina Elektrik Tesisatı

Bina Elektrik Tesisatı Kurulumu ve Tadilatı

Elektrik alanında uzun süredir hizmet veren 7/24 Elektrikçi firması olarak siz müşterilerimizin elektrik tesisat işleri konusunda Evinizin, İşyerinizin, Ofisinizin veya Şantiye ve İnşaat alanınızın bütün elektrik tesisat işlerinde yetkili ve profesyonel kadromuzla çözümler sunmaktayız.

Evinizin yada şirketinizin inşaatında, kurulması gereken elektrik tesisatını, uzman ekibimiz ile en kaliteli malzeme seçimi ile yapmaktayız. Yapmış olduğumuz bütün elektrik tesisat işlerimiz garantimiz altındadır. 7/24 Elektrikçi olarak, yaptığımız tüm işlerde müşteri memnuniyeti her zaman ö planda olmaktadır. Elektrik tesisatınız konusunda elektrik panosu kurulumu ve elektrik proje çizimi yapılmaktadır. Yapılan işlerimizi 7/24 servis ağımızla takip etmekteyiz.

Eskiyen Bina elektrik tesisatınızın yenilenmesi yine firmamızın sunmuş olduğu tadilat ve onarım hizmetleri olduğundan bu alanda da hizmet vermekteyiz. Sorunlu olan elektrik tesisatınız bakımını veya tadilatını zamanında yaptırmanız hem güvenliğiniz hem de enerji tasarrufu açısından sizlere mutlak bir fayda sağlayacaktır.

7/24 Elektrikçi
Yazar Biografi
Firmamız Hakkında

Tecrübeli ve konusunda uzman teknik servis kadromuz ile karşılaştığınız elektrik sorunlarınızı hızlı bir şekilde gideriyoruz. Evinizin, İşyerinizin, Ofisinizin veya Şantiye ve İnşaat alanınızın bütün elektrik problemi ve elektrik tesisat işlerinde firmamızı dilediğiniz an arayarak elektrik ustası talebinde bulunabilirsiniz.

7-24 Elektrikçi Logo

7 Gün 24 Saat kesintisiz, profesyonel ve hesaplı hizmet sunuyoruz. Her türlü elektrik arıza ve diğer problemleriniz için bir telefon kadar yakınınızdayız.

İletişim Bilgileri

Altınşehir Mah. Şenel Cad. No: 59/A Ümraniye/İST.

(0 535) 688 75 17

info@7-24elektrikci.net

Ara
0535 688 75 17