7/24 Elektrik Teknik Servisi

Takip Edin:

Aydınlatma Sistemleri Kurulumu

Aydınlatma Sistemleri Kurulumu

Aydınlatma Sistemleri Kurulumu ve Montajı

Aydınlatma sistemlerinin değişik işlevdeki binalar ya da çevrelerde farklı amaçlarla kurulduğunu da görmekteyiz. Eğitim yapıları, sağlık tesisleri, lokantalar, mağazalar, alış-veriş merkezleri, spor tesisleri, kültür-sanat merkezleri, endüstri tesisleri, ticari yapılar, büro binaları, dini yapılar, konutlar, turizm yapıları, tarihi yapılar, park ve bahçeler, yollar, tüneller, v.b gibi, her gün bir ya da bir kaçında yaşamımızı sürdürdüğümüz yapma çevrelerde, farklı eylem türlerine bağlı, farklı görsel gereksinmelerimiz söz konusu olmaktadır. İstanbul elektrikçi firmalarının önde gelen firmalarından olan 7-24 elektrikçi bu konuda lider firmalardan biri olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Avize Montajı ve Kurulumu

Günümüzde görsel olarak şık tasarımlarının yanında tasarruflu enerji tüketimi yapan avizeler evlerimizin ve farklı mekanlarımızın vazgeçilmezleri arasında yerini aldı. Peki birbirinden şık ve göz alıcı seçeneklere sahip avizelerden satın aldıysanız. Montajının nasıl yapıldığı hakkında bilginiz ve beceriniz yoksa mutlaka yetkili elektrikçi desteği almalısınız. Aksi durumlarda bilgisiz ve yetkisiz kişiler tarafından yapılan avize montajlarında problemler yaşanması muhtemeldir. Avize montajı hatalı yapıldığı durumlarda elektrik kaçağı, avizenin asıldığı tavandan düşmesi, elektrik tesisatında kısa devre, sigorta atması gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz.  Bütün bu işlemleri kendiniz yapamadığınız durumda montaj yaptırmak istiyorum diyorsanız, Mutlaka firmamızı arayarak iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyat ve kaliteli servis hizmeti anlayışı 7/24 hizmet sunmaktayız.

7/24 Elektrikçi firmamız İstanbul Anadolu yakası bölgesinde aydınlatma sistemleri kurulumu ve montajı konusunda birçok projeye imza atmıştır.

7/24 Elektrikçi
Yazar Biografi
Firmamız Hakkında

Tecrübeli ve konusunda uzman teknik servis kadromuz ile karşılaştığınız elektrik sorunlarınızı hızlı bir şekilde gideriyoruz. Evinizin, İşyerinizin, Ofisinizin veya Şantiye ve İnşaat alanınızın bütün elektrik problemi ve elektrik tesisat işlerinde firmamızı dilediğiniz an arayarak elektrik ustası talebinde bulunabilirsiniz.

7-24 Elektrikçi Logo

7 Gün 24 Saat kesintisiz, profesyonel ve hesaplı hizmet sunuyoruz. Her türlü elektrik arıza ve diğer problemleriniz için bir telefon kadar yakınınızdayız.

İletişim Bilgileri

Altınşehir Mah. Şenel Cad. No: 59/A Ümraniye/İST.

(0 535) 688 75 17

info@7-24elektrikci.net

Ara
0535 688 75 17