7/24 Elektrik Teknik Servisi

Takip Edin:

Acil Elektrikçi Servisi

Acil Elektrikçi


7-24 Elektrikçi

Aniden karşılaştığınız bir elektrik arızası mı var?

Elektrik arızaları onarımı konusunda yetkili ve uzman elektrikçi kadromuz ile karşılaştığınız acil elektrik sorunlarınızı, elektrik tesisatı sorunlarınızı, sigorta ve kaçak akım rölesi arızalarınızı, elektrik sayaç panosu arızalarınızı, lamba, avize, duy, priz ve anahtar sorunlarınızı, telefon tesisatı sorunlarınızı, İnternet hattı kablo çekimi gibi ihtiyaç ve sorunlarınıza profesyonel çözümler sunuyoruz.

Tüm müşterilerimizi elektrikle ilgili bir acil durumla karşı karşıya oldukları andan itibaren hemen bizi aramalarını tavsiye ediyoruz . Eğer acil elektrikçi ihtiyacınız olduğu zaman mutlaka uzman ve yetkili elektrikçi tarafından sorunların kontrol edilmesi gerekir. Aksi takdirde güvensiz ve yetkisiz kişiler tarafından yapılan onarımlar sizin için hayati sorunlara yol açabilmektedir.

Müşterilerimizin güvenliğini her zaman ön planda tutmaktayız !
Uyguladığımız çalışmalar için garanti veriyoruz, her zaman işimizde kaliteye ve müşteri memnuniyetine önem gösteriyoruz.

7/24 Elektrikçi
Yazar Biografi
Firmamız Hakkında

Tecrübeli ve konusunda uzman teknik servis kadromuz ile karşılaştığınız elektrik sorunlarınızı hızlı bir şekilde gideriyoruz. Evinizin, İşyerinizin, Ofisinizin veya Şantiye ve İnşaat alanınızın bütün elektrik problemi ve elektrik tesisat işlerinde firmamızı dilediğiniz an arayarak elektrik ustası talebinde bulunabilirsiniz.

7-24 Elektrikçi Logo

7 Gün 24 Saat kesintisiz, profesyonel ve hesaplı hizmet sunuyoruz. Her türlü elektrik arıza ve diğer problemleriniz için bir telefon kadar yakınınızdayız.

İletişim Bilgileri

Altınşehir Mah. Şenel Cad. No: 59/A Ümraniye/İST.

(0 535) 688 75 17

info@7-24elektrikci.net

Ara
0535 688 75 17